Art After Hours

„Art After Hours“ – tai vieną kartą metuose vykstantis meno festivalis naktinėjojams, kurio metu Vilniaus miesto galerijos, meno institucijos ir meno erdvės savo lankytojams iki vėlumos atveria duris ir organizuoja papildomus renginius: susitikimus su menininkais ir galerininkais, ekskursijas po parodas.

Meno festivalis  „Art After Hours“ organizuojamas nuo 2017 metų kaip satelitinis tarptautinės šiuolaikino meno mugės „ArtVilnius“ renginys, vykstantis Vilniaus meno galerijose, kultūros institucijose bei viešosios erdvėse. Tai meninių iniciatyvų, idėjų, tarptautinės tinklaveikos renginys, praplečiantis galimybes pajusti Vilniaus meno pulsą užsienio svečiams, vilniečiams, visiems besidomintiems menu.

Startavęs pavadinimu „Naktis galerijoje“, per 7 metus renginys išaugo į svarbų kultūrinį Vilniaus miesto įvykį – meno festivalį „Art After Hours“. „Art After Hours“ aplanko garsūs kolekcininkai, meno profesionalai, turistai, meno mylėtojai tiek iš Lietuvos, Estijos, Latvijos, Prancūzijos, Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Danijos ir kitų šalių.

Festivalyje „Art After Hours“ dalyvauja privačios, valstybinės meno galerijos, muziejai, pristatomos privačios kolekcijos, įtraukiamos ne tik šiuolaikinio meno, bet ir dizaino, mados sritys. Festivalio pagrindinė idėja yra meno prieinamumas ir atvirumas visiems. Jo ašis – tarpdiscipliniškumas, atliekantis ir edukacinę funkciją, kuri leidžia visuomenei susipažinti su įvairiomis meno kryptimis ir technikomis, kaip grafika, tapyba, fotografija, skulptūra, video ir garso instaliacijos, performansai ir kt.

„Art After Hours“ – tai išskirtinė galimybė susipažinti su jaunų ir perspektyvių menininkų kūryba. Dalyvaujančios galerijos ir institucijos festivalyje duris atveria iki vidurnakčio, pristatydamos įvairių sričių meno programas, taip atspindėdamos nerimstantį, smalsų, ir progresyvų jauno Vilniaus miesto pulsą.

Puslapio nuotr. autorius – Andrej Vasilenko

Organizatorius:

VšĮ Vilnius art events
Į.k. 305604491
Vilnius

Kuratorė:

Gabija Tarabilda

Kontaktai:

El.paštas: info@artafterhours.lt
Tel.: +370 626 03184