Art After Hours

„Art After Hours“ – tai vieną kartą metuose vykstantis galerijų festivalis, kurio metu Vilniaus miesto galerijos, meno institucijos ir meno erdvės savo lankytojams iki vėlumos atveria duris ir organizuoja papildomus renginius: susitikimus su menininkais ir galerininkais, ekskursijas po parodas.

Renginio data ir koncepcija derinta atsižvelgiant į šiuolaikinio meno mugės „ArtVilnius’21” datą (2021 m., spalio 15-17 d.), kuomet Vilniuje gausu galerininkų, kolekcininkų, meno kritikų bei žurnalistų iš užsienio valstybių, kurie viešina kultūrinį turinį užsienio žiniasklaidoje ir garsina Lietuvos vardą.

„Art After Hours“ organizatoriai seka užsienio meno mugių Vienoje, Paryžiuje, Berlyne ir kt. patirtimi, kuomet šalia mugių organizuojami didelio masto paraleliniai renginiai, vietinės meno galerijos atveria duris ilgesnėmis valandomis tam, kad lankytojai galėtų dalyvauti ne tik meno mugėse, bet ir mieste vykstančiuose renginiuose. 

2021 metais  festivalyje dalyvaus 17 rinktinių Vilniaus galerijų ir meno erdvių: AP galerija, galerija „Arka“ (Lietuvos dailininkų sąjungos galerija), Artifex (VDA tekstilės galerija), AV17, LTKMS galerija „Atletika“ ir kultūros kompleksas „SODAS 2123“ , galerija „Kristina Norvilaitė“,  galerija „Meno Niša“, galerija „Kairė-dešinė“, galerija „Vartai“, MO muziejaus skulptūrų sodas, MOrka, Pamėnkalnio galerija (Lietuvos dailininkų sąjungos galerija), Šv. Jono gatvės galerija, Užupio meno inkubatorius, Vytauto Kasiulio dailės muziejus ir  galerija „8 akys ir ausys“.


Puslapio nuotr. autorius – Andrej Vasilenko

Projektą finansuoja:

Vilniaus miesto savivaldybė

 

Organizatorius:

VšĮ Vilnius art events
Į.k. 305604491
Vilnius

 

Kuratorės:
Sonata Baliuckaitė ir Gabija Tarabilda

Kontaktai:

El.paštas: info@artafterhours.lt
Tel.: +370 626 03184